Dwie najlepsze prace magisterskie z geografii w polsce w 2014 r. Powstały w KGE UŚ

Dwie najlepsze prace magisterskie w Polsce w 2014 r.zostały napisane i obronione w Katedrze Geografii Ekonomicznej Uniwersytetu Śląskiego. W XXXI Konkursie Polskiego Towarzystwa Geograficznego na najlepsze prace magisterskie z zakresu geografii wygrały:

I Nagroda

Marek Mróz za pracę Przestrzenne i funkcjonalne zróżnicowanie dworców kolejowych w konurbacji katowickiej (Zakład Geografii Społecznej, Katedra Geografii Ekonomicznej, Wydział Nauk o Ziemi, Uniwersytet Śląski, opiekun - dr hab. Franciszek Kłosowski)

II Nagroda

Weronika Dragan za pracę Przemiany funkcjonalno-przestrzenne Starego Miasta w Mysłowicach w latach 1913-2013 (Zakład Geografii Społecznej, Katedra Geografii Ekonomicznej, Wydział Nauk o Ziemi, Uniwersytet Śląski, opiekun - prof. dr hab. Jerzy Runge.