Cieszyn. Warsztaty Z Geografii Społeczno-Ekonomicznej

WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI
KATEDRA GEOGRAFII EKONOMICZNEJ

Szanowni Państwo

Wzorem lat ubiegłych mamy zaszczyt Państwa zaprosić na XVI Warsztaty z Geografii Społeczno-Ekonomicznej, które odbędą się tradycyjnie w Cieszynie w terminie 30.06 - 2.07.2015 roku.

Licząc na zainteresowanie organizowanymi przez nas warsztatami przekazujemy formularz zgłoszeniowy. Informujemy ponadto, że przewidywany koszt konferencji z wycieczką oraz noclegami wyniesie 350 zł.  W cenie zawarty jest także wieczorek integracyjny, obsługa obrad wraz z poczęstunkiem oraz trzy posiłki dziennie /śniadanie, obiady w dniach obrad oraz kolacje/.

Na formularze zgłoszeniowe wraz z propozycjami tematów wystąpień oczekujemy do 15 maja 2015 roku.

Dodatkowo proponujemy publikację materiałów z tegorocznych warsztatów. Koszt takiej publikacji to 100 zł od uczestnika, a książka ukazałaby się pod koniec bieżącego roku kalendarzowego.

Ponadto informujemy, że opłatę konferencyjną wynoszącą 350 PLN lub 450 PLN (z publikacją) można uiścić na miejscu gotówkowo lub przesłać na podane konto:

Oddział Katowicki Polskiego Towarzystwa Geograficznego

PKO BP Oddział Katowice

z dopiskiem „Warsztaty w Cieszynie”

Na miejscu będą wystawione Państwu faktury. Prosimy o zabranie dokładnych danych jednostek, w tym numeru NIP.  Prosimy o wykonywanie przelewów z kont uczelni lub jednostek które Państwa delegują, ewentualnie można dokonać wpłaty gotówkowej w trakcie trwania warsztatów.

Sekretariat konferencji:

dr Sławomir Sitek

Tel. 00 48 32 3689265 Tel. 694959854

Z poważaniem

Prof. dr hab. Jerzy Runge                                                               dr Sławomir Sitek

Zgłoszenie uczestnictwa w XVI warsztatach z Geografii Społeczno-Ekonomicznej - Cieszyn